• 177141
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Врата блиндор fabbygo P-5 (Десна)

Димензии:101x203cm
Tоплинска изолација
Звучна изолација
Блиндирана

Клуб Цена
15615 ден. 17350 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177141 Категории: , Ознака: