• Preset slike za sajt
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер Leov 80L (Со регулација)

Со надворешна регулација
Вертикален
Капацитет: 80L
Греач 2000W

Клуб Цена
6990 ден. 7999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085248 Категории: ,