• dsdasf
Заштеди со Клуб цена

Алфи Техноцентар КЛУБ членство

Станете Клуб член на Алфи Техноцентар и заштедете со секоја наша акција на повеќе од 40.000 производи во текот на годината.

За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен бокал и голем број на попусти!

Секое Клуб членство важи засекогаш и не треба да се обновува, попустите може да ги користите:

  • Во Алфи Техноцентар салонот во Автокоманда, Скопје со прикажување на картичка
  • Во Алфи Техноцентар салонот во Куманово со прикажување на картичка
  • На www.alfi.mk е-продавницата со најава на сајтот со корисничко име и лозинка

Со Клуб членството на Алфи Техноцентар добивате и многу други изненадувања!

699 ден.
Категорија: Ознака: