9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клима Favorit 18000 BTU Инвертер.А

Скриен Лед Дисплеј
Енерегетска класа (ладење) А
Енергетска класа (греење) C
Капацитет на ладење  (Btu/h;W) 18000;5280
Капацитет на греење  (Btu/h;W) 18500;5420
Работна температура од -7 до +43

Клуб Цена
31000 ден. 33999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165473 Категории: ,