21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер Favorit RF263 S

Димензии: 144 x 54 x 57 cm
Бруто/нето волумен: 216/213 L
Ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/42 L
Енергетска класа: А+
Гас: R600
Боја: Сребрена

Клуб Цена
13499 ден. 16999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165289 Категории: ,