• trava 5
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вештачка трева fabbygo CCGA145 50x50cm

Висина: 33mm
Димензии: 50х50cm

Клуб Цена
611 ден. 679 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190220 Категории: , Ознака: