• 099548
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK SS8060P

Бојa:Хром / сјај
Големина на умивалник:35×41 / 35×41 cm
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:0,18x80x0,08x60cm

Клуб Цена
4274 ден. 5699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099548 Категории: ,