• 099547

Умивалник за кујна ICK D6248P/6046

Боја:Хром / сјај
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:18×47,5×0,07×61,5cm

3299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099547 Категорија: