• 099547
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK D6248P/6046

Боја:Хром / сјај
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:18×47,5×0,07×61,5cm

Клуб Цена
2799 ден. 3299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099547 Категории: ,