• 171569
31% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICK 7751 + Батерија ICF 237012

Умивалник
Боја:беж
За вградување
Димензии(ДxДxШ):18x77x50cm

——-
Батерија
Боја:песочна

Клуб Цена
6591 ден. 9490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171569 Категории: ,