5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK 7540 R

Бојa:Хром / сјај
Големина на умивалник:37×32,5 cm
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:15x75x0,05x40cm

Клуб Цена
2754 ден. 2899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097202 Категории: ,