• 171568
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умијалник ICK 4844 + ICF 7140039C

Умивалник
Хром / сјај
За вградување
Димензии(ДxДxТ):19x48x0.06cm
——-
Боја:хром

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171568 Категории: ,