• 171568

Умијалник ICK 4844 + ICF 7140039C

Умивалник
Хром / сјај
За вградување
Димензии(ДxДxТ):19x48x0.06cm
——-
Боја:хром

3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171568 Категорија: