• 171598
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник хром ICK 7642 R

Димензии(ДxВxШ):18x76x42 cm

Клуб Цена
4571 ден. 5079 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171598 Категории: ,