• 171603
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICK 4749

Боја:Хром / сјај
Димензии(ДxВxШ):22x47x49 cm

Клуб Цена
3218 ден. 4290 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171603 Категории: ,