• 159353
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник Темпико ICK 7944

Боја:Хром / сјај
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:18x79x0,08x44cm

Клуб Цена
3892 ден. 5190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 159353 Категории: ,