• 171611
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICK 4844

Боја:хром/сјај
Димензии(ДxВxШ):19x48x35 cm

Клуб Цена
1754 ден. 1949 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171611 Категории: ,