• 099552
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK D5645P

Боја:Хром / сјај
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:20,5x45x0,07×56,5cm

Клуб Цена
3284 ден. 3649 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099552 Категории: ,