• 099549
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник хром ICK 4040

Боја:хром/сјај
Димензии(ДxВxШ):17x40x40 cm

Клуб Цена
2331 ден. 2590 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099549 Категории: ,