• 097193
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICC 5541 + ICC 2141/2010/2012

Умивалник
Димензии:51x41cm

Димензии:18x69x16.5cm
Материјал:порцелан

Клуб Цена
3401 ден. 3779 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097193 Категории: ,