• 168647
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICGS 8104 (Црн)

Боја:црна
Димензии(ДxВxШ):50x20x78 cm

Клуб Цена
13589 ден. 15099 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168647 Категории: ,