• 097197
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK 7750

Димензии:50x18x77cm
*Цената се однесува само за умивалник

Клуб Цена
3848 ден. 4275 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097197 Категории: ,