5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICGS 8304 (Сива)

Боја:сива
Димензии(ДxВxШ):52x22x57 cm

Клуб Цена
13926 ден. 14659 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168646 Категории: ,