• 171607
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивланик ICA 6546/6545

Димензии:65x45x20cm
Боја:хром

Клуб Цена
4311 ден. 4790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171607 Категории: ,