• 159355
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK 5848

Димензии:50 x 40 cm
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:20x58x0.08×48 cm

Клуб Цена
3499 ден. 4139 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 159355 Категории: ,