• 181106
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник вграден Turkuaz One 42

Димензии: 67x42cm

Клуб Цена
2699 ден. 2999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181106 Категории: ,