5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICGS 8304 SAND

Боја:песочна
Димензии(ДxВxШ): 48х35х19 cm
Дебелина: 0,6 mm
Боја: хром / сјај
Сифон – горен и долен дел

Клуб Цена
13926 ден. 14659 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168645 Категории: ,