15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ударна Бормашина MP-ID05 600W

Моќност:600W
Напон:230V
Вртежи:2800rpm

Клуб Цена
1522 ден. 1790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184639 Категории: ,