12% попуст
Заштеди со Клуб цена

TV LED FUEGO 32EL600T, 32″inch HD-Ready

Резолуција:1366×768
100Hz CMP
2xHDMI,USB
DVB-T2/C

Клуб Цена
7490 ден. 8499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 164678 Категории: ,