5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш кабини ICS 285FS 80

Димензии:88.5-90 cm
Стакло мат
Висина на стакло:180 cm

Клуб Цена
8826 ден. 9290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081199 Категории: ,