5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабина “Пролет” 285 TS 80

Димензии:80×80 cm
Висина на стакло:180 cm
Форма:овал

Клуб Цена
9490 ден. 9990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081198 Категории: ,