5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабина ICS 485 TC 90 Македонија

Димензии:80 x 80cm
Дебелина на стакло:6mm+4 mm
Висина на стакло:185 cm
Боја:Хром
Форма:овална

Клуб Цена
10440 ден. 10990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085036 Категории: ,