• 09837

Tуш кабина ICS 275 FC 90

Димензии:88,5-90 cm
Стакло мат
Висина на стакло:180 cm
Боја:Хром

21699 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098376 Категорија: