• 081202
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабини 939R (Десна)

Димензии:100 x 80cm
Дебелина на стакло:4 mm
Стаклени врати:2
Висина на стакло:180 cm
Боја:Хром
Форма:овална
силиконски печат, магнетни ленти
Стационарно стакло:2
Тип на отворање:Лизгачки врати

Клуб Цена
13491 ден. 14990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081202 Категории: ,