• 081202

Туш кабини 939R (Десна)

Димензии:100 x 80cm
Дебелина на стакло:4 mm
Стаклени врати:2
Висина на стакло:180 cm
Боја:Хром
Форма:овална
силиконски печат, магнетни ленти
Стационарно стакло:2
Тип на отворање:Лизгачки врати

14990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081202 Категорија: