• 17047
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабина ICS 485 MC 80 Мат

Димензии:80×80 cm
Стакло мат
Висина на стакло:185 cm
Боја:хром
Форма:овал

Клуб Цена
8865 ден. 9850 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170473 Категории: ,