• 09837
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш кабина ICS 275 FC 80

Димензии:78.5-80 cm
Стакло мат
Висина на стакло:180 cm
Боја:Хром

Клуб Цена
9629 ден. 10699 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098375 Категории: ,