• 09837
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабина ICS 275 FC 90

Димензии:88.5-90 cm
Стакло мат
Висина на стакло:180 cm
Боја:Хром

Клуб Цена
9611 ден. 10679 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172106 Категории: ,