• 383
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tрамполина fabbygo 8FT

Висина: 210 cm
Пречник: Ø 244 cm
Максимално оптоварување: 300 кг

Клуб Цена
9891 ден. 10990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180679 Категории: , Ознака: