11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет BEKO FSE 66000 GW

Класа на енергија: А

Електричен шпорет со 4 рингли

Обем на рерната: 66 л

Димензии: 60 см x 85 см x 60 см

Електричен грил

Печење со помош на вентилаторот

 

Клуб Цена
15499 ден. 17499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088440 Категории: ,