• 184642
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Точило столно MaxPuls MP-BG015 – 150W

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 150W
Вртежи: 2.950rpm
Големина на точило: 150*16*12,7mm

Клуб Цена
1853 ден. 2059 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184642 Категории: ,