30% попуст
Заштеди со Клуб цена

TV Favorit 32″inch LED T2 HD Ready

Димензија :32″ (80cm)
Резолуција :1366×768 (HD Ready)
Конекции: SCART,HDMI x3, VGA,USB x2, CL+, RJ-45
Тјунер: Digital DVB-T2 / C

Клуб Цена
6993 ден. 9990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165872 Категории: ,