9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет BEKO FSE67300GW

Стаклокерамичка плотна
Мултифункционална рерна
Eнергетска класа:А
Капацитет на рерната:66L
4 грејни зони
6 функции на рерната
Механички контроли
Дигитален дисплеј
Димензии:85х60х60cm

Клуб Цена
20998 ден. 22999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088257 Категории: ,