5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тоалетно казанче ICC 051 P

Димензии:35,5×11,5×36 cm

Клуб Цена
1614 ден. 1699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 082561 Категории: ,