5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за када 26cm ICA 0023

Материјал: метални легури
Големина: 26 x 6,2
Боја: хром

Клуб Цена
721 ден. 759 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158894 Категории: ,