• 169267
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за сапун ICCA 54459

Материјал:полирезин

Клуб Цена
440 ден. 489 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169267 Категории: ,