• 039555
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за завеса ICSC 16AR – 70-120cm

Боја:Хром
Големина:70 x 120cm
Mатеријал:Алуминиум

Клуб Цена
413 ден. 459 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039556 Категории: ,