• 176704
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларен колектор fabbygo 200L

Бојлер: 200 l
Отворен систем
Сонда
Комплет електроника PIONNER

Клуб Цена
17991 ден. 19990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176704 Категории: , Ознака: