• 176704
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларен колектор fabbygo 200L

Бојлер: 200 l
Отворен систем
Сонда
Комплет електроника PIONNER

Клуб Цена
21591 ден. 23990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176704 Категории: ,