5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ролер за облека+4 рефила

Сет од 4 рефили за ролер без напор собира мала нечистотија, коса, капут, полен.
Погоден за освежување на облека, теписи, подни покривки и тапацир за автомобили.
Лесен и удобен за употреба.
Секоја ролна има 20 парчиња лепило хартија, кои лесно се отстрануваат кога се искористаат.
Вкупната должина на адхезивна површина на секоја ролна е 2,8 m

Клуб Цена
275 ден. 289 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство