• 34
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден стол на расклопување C-3021

Состав: Текстил,Метал
Димензии : 30×36 cm

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176882 Категории: ,