• 177255
35% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-024 – Црн

Боја:Црна
Материјал: Метал, текстил
Димензии:53х58х74cm

Клуб Цена
1034 ден. 1590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177255 Категории: ,