20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол Lady Црн

Материјал: Пластика
Димензии: 61 x 54 x 82 см

Клуб Цена
1592 ден. 1990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180512 Категории: ,