• 130
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол Arpa Бел

Материјал: Пластика
Димензии: 60x62x89 см

Клуб Цена
1169 ден. 1299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156811 Категории: ,